Ana Sayfa » Trapez Sac Fiyat Hesaplama

Trapez Sac Fiyat Hesaplama Program Açıklaması

Trapez sac fiyat hesaplama programı ile istediğiniz ürün tipini ve kalınlığını seçerek hesaplama yapabilirsiniz. Müşterilerimizin maliyet hesaplamalarını yapabilmeleri için firmamıza özgün olarak yazılımını yaptırdığımız programı

Trapez Sac Fiyat Hesaplama Programı verimli kullanabilmek için aşağıdaki açıklamaları okuyabilirsiniz.

  • Kullanım Alanı : İki farklı ürün grubu bulunmaktadır. Çatı ve Cephe Trapez Sacı ile Beton Altı Trapez sac grubundan herhangi bir tanesini seçebilirsiniz. Kullanım alanlarına göre ürün tipleri ve genişlikleri değişmektedir.
  • Ürün Tipi          : Seçmiş olduğunuz kullanım alanına göre üretimimizde olan form tiplerini göreceksiniz. Örneğin Çatı ve Cephe Trapez Sac seçtiniz ve ürün gruplarından 4 adet farklı ürün listelenmiştir. Bu ürünlerden 38/151 – 91 cm seçelim. Buradaki ürünlerin detaylı açıklamalarını ürün sayfalarında görebilirsiniz.

 

trapez sac fiyat hesaplama kullanım alanı seçimi
trapez sac fiyat hesaplama ürün tipi seçimi
  • Kapatma Alanı  : Otomatik olarak ekrana gelmektedir. Herhangi bir seçim yapılmamaktadır. Buradaki kapatma alanı ürünün net kapatacağı alanı ifade etmektedir.
  • Kaplama Türü   : Kullanım alanındaki seçiminize göre boyalı yada galvanizli olarak çıkmaktadır. Buradaki seçim ağırlığı etkilememektedir. Seçiminiz ürün fiyatını etkilemektedir.
  • Sac Kalınlığı      : Trapez Sac Fiyat Hesaplama programındaki en önemli faktördür. Talep etmiş olduğunuz ürünün üretilebildiği kalınlıkları belirtilmektedir. İhtiyacınız olan kalınlığı seçebilirsiniz

 

trapez sac fiyat hesaplama kaplama türü seçimi
Trapez Sac Fiyat hesaplama sac kalınlığı seçimi

 

  • Uzunluk             : Kullanacağınız alana göre uzunluğu metre cinsinden giriyorsunuz. Eğer ölçünüz tam değil de küsuratlı ise ayırmak içim virgül kullanmayınız. Örnek verecek olursak 6.5 (altı buçuk metre) metre ölçüsünü virgül kullanmadan nokta ile girmelisiniz.
  • Adet                   : Kalınlık ve uzunluğu girdikten sonra kaç adet ihtiyacınız var ise belirtiniz.

 

Trapez sac fiyat hesaplama saç kalınlıgı seçimi
trapez sac fiyat hesaplama toplam adet girilmesi

                   Trapez Sac Fiyat Hesaplama Formdaki boş alanları doldurduktan sonra kg ve fiyat bilgisi otomatik olarak hesaplanmaktadır. Adet Kg kısmı seçmiş olduğunuz uzunluk ve kalınlığa göre bir âdetin ağırlığını göstermektedir. Toplam Kg alanı ise ihtiyacınız olan tüm trapez sacların toplam ağırlığını göstermektedir.

Formun alt kısmındaki kısımlar fiyat bilgisini vermektedir. Adet fiyatı alanı seçtiğiniz trapez sac kalınlık ve uzunluk bilgisine göre otomatik hesaplanmaktadır. Adet fiyatı kg bazında hesaplanmaktadır. Satışlarımız metre bazında değildir. Yaklaşık olarak hesaplanan kg bilgisi baz alınmaktadır.  

Trapez Sac Fiyat Hesaplama programı günlük bazda TCMB efektif satış kurunu otomatik olarak hesaplamaktadır. Toplu alımlarınız , özel siparişleriniz için ve güncel stok durumu için mutlaka fiyat teklif talebinde bulununuz. İletişim sayfamız için….