Sepet

Akustik Delikli Trapez Sac

Akustik Delikli Trapez Sac

Akustik Delikli Trapez Sac Özellikleri

Akustik Delikli Trapez 38/151 formu özel projeler için geliştirilmiş bir formdur. Formundaki hatve yükseklikleri ve tasarımı çatı ve cephelerde kullanılım için uygundur. Delikli trapez sac yapısından dolayı sacın taşıma mukavemeti ve statik yapısı açısından deliksiz bir saca göre daha düşüktür. Bu sebeple kullanım alana göre komple delikli yada ekli resimlerde de göreceğiniz üzere yarı delikli olarak tercih edilmelidir. 

Delikli Trapez Sac 38/151 -7 Ölçüleri

Akustik Delikli Trapez Sac 38/151 formundadır. Formdaki 38 mm ölçüsü hatve yükseklik ölçüsüdür. Formdaki 151 mm ölçüsü hatve ölçüsüdür. Hatve demek birbirini takip eden aynı formun başlangıç eksenleridir. 38/151 formundaki beton altı trapez sac ürünümüz net kapatma alanı 91 cm dir. Trapez saclarda net kapatma alanı montaj esnasında yan yana kapatacağı alanı ifade etmektedir. Sacın komple genişliğinden ziyade formun başlangıç ve bitiş ekseni baz alınmaktadır. Örnek verecek olursak 38/151 – 91 cm lik betonda altı trapez sacın 2 tane yan yana kapatacağı faydalı kapatma alnı 2×91 = 182 cm dir. 

Akustik Trapez Montajı 

Akustik Trapez 38/151 çelik yapının üstüne, çelik kiriş istikametine dik olacak şekilde döşenir. Detaylı montaj resmi yüklenecektir. 

Ürün Kodu: TRP-ADT-1
Akustik Delikli Trapez Sac ÖzellikleriAkustik Delikli Trapez 38/151 formu özel projeler için geliştirilmiş bir formdur. Formundaki hatve yükseklikleri ve tasarımı çatı ve cephelerde kullanılım için uygundur. Delikli trapez sac yapısından dolayı sacın taşıma mukavemeti ve statik yapısı açısından deli..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
05325240070